Skip to main content

Vücut Geliştirme

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Göze çarpan birkaç edit isteyen UI durumu

Konu

#1
Sayfanın en altındaki hakkında çok uzun bir de onun altında zaten kanunla ilgili maddeler var bir site kadar daha footer olmuş gibi orayı mümkün olduğunca kısa tutup 4-5 başlık bir bölüm açılabilir. Sosyal medya hesapları varsa bağlanmalı yoksa tamamen kaldırılmalı derim. Konu başlığı altında konuyu açanın ismi yerine alışık olduğumuz son mesaj atanın adı olmalı
Cevapla
#2
Footer kısmını daha kısa tutup bir logo atmam sanırım daha mantıklı olacak. Sosyal medya ikonlarını kaldırıp blog içerisindeki kategori linklerini girebilirim oraya, şu an için çok yeni olduğumuzdan dolayı zamanla yavaş yavaş hallederim diye düşündüm. Söylediklerine hak veriyorum ama sağlam düzenlemeler gerekli birkaç yerine.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task