Skip to main content

Vücut Geliştirme

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Protein Bar Kullanım?

Konu

#1
1 yıldan fazla süredir body çalışıyorum fakat 1 kere olsun gidip kutuda toplu şeklinde satın almadım sürekli ikram üzerine atıştırma gibi yedim. Hep merak etmişimdir acaba siz protein barı nasıl tüketiyorsunuz? Mesela spordan sonra protein tozu yerine bar mı tüketiyorsunuz? Hangi şekilde daha etkili sonuç alıyorsunuz?
Cevapla
#2
Spor öncesi ve sonrası kullanılabilir sonuçta protein temel madde ben araştırmalara göre yok 10dk önce alın falana en azından protein bar için inanmıyorum. Ayrıca ciddi bir program için protein bar çok da harika değil hele metro olanlar içi şeker dolu. Özet olarak protein ihtiyacını karşılamak için abanmak yerine 15-20 paket alıp arada atıştırma olarak canınız çektiğinde kullanın.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task