Skip to main content

Vücut Geliştirme

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Tevfik AKTUNÇ

Konu

#1
Öncelikle interrnet sitemize hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.

Ben Tevfik AKTUNÇ, Kayseri'de ikametgah etmekteyim. Vücut Geliştirme sporuna ilk olarak 2007 yılında İstasyon caddesinde yer alan bir spor salonu ile başladım. Öyle sandığınız gibi iri ve gelişmiş bir yapıya sahip değilim.

Boyum 1.87 ve 90 kiloyum. Çok fazla şeyler bahane ettim ve çok fazla ara verdim bu spora, yaklaşık 1 (bir) yıldır yapmıyorum. Karantina altında yeniden başladım diyebilirim. Yeni başlayan arkadaşlarında çok fazla bilgiye ihtiyaçları olacak, benim de bilmediğim birçok şeyi öğrenme imkanım olacak.

Korana virüsü Türkiye'de yer almadan önce 12 aylık bir üyelik aldım, supplementlerimi aldım ve kollarımı sıvadım istikrarlı bir şekilde ilerleyeyim derken. Bu virüs dalgası hepimizi derinden etkiledi maalesef. Birçok sporcu idmanlarından, salonlarından olurken. Birçok kişi de işinden oldu ve bu duruma ne kadar üzüldüğümü tarif dahi edemem.

Siteyi kurmamdaki amaç, hep birlikte yeni şeyler öğrenip birbirimize kazandırmak.

Saygı ve sevgi ile kalın.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Tevfik AKTUNÇ - Yazar: Tevfik - 04-04-2020, 09:38 PM
RE: Tevfik AKTUNÇ - Yazar: Mervenur - 04-04-2020, 11:39 PM
RE: Tevfik AKTUNÇ - Yazar: Tevfik - 04-04-2020, 11:42 PM
Task